Mieszkanie na wynajem

Zostań pierwszym najemcą!

Zostań pierwszym najemcą mieszkania na Nowym Sikorniku w Gliwicach!

Przedstawiam mieszkanie o powierzchni 34 m2 na wynajem przy ul. Biegusa na nowym osiedlu Nowy Sikornik w Gliwicach.
Osiedle Nowy Sikornik to nowa inwestycja budowlana łącząca bliskość terenów zielonych z doskonałym dostępem do infrastruktury komunikacyjnej. Do centrum miasta dotrzemy w 6 min. Samo osiedle położone jest obok obwodnicy Gliwic, co ułatwia szybki dostęp do miast Górnego Śląska oraz autostrady A4.
W bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowane sklepy spożywcze, przystanki komunikacji miejskiej oraz szkoły i przedszkola.
Wokół bloku znajdują się tereny rekreacyjne pozwalające odpocząć od zgiełku miasta.
Blok wykończony jest w wysokim standardzie. Wyposażony jest w nowoczesną windę. Przed blokiem dostępnych jest dużo miejsc parkingowych.
Mieszkanie położone jest na 1 piętrze 4- kondygnacyjnego bloku. Mieszkanie jest nowe, wcześniej niezamieszkałe.
Kawalerka o powierzchni 34 m2 składa się z salonu z kuchnią o powierzchni 12,59 m2, sypialni o powierzchni 10,55 m2, łazienki o powierzchni 6,16 m2 oraz holu 4,70 m2. Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 4,91 m2, na który można wejść z salonu oraz pokoju. Mieszkanie posiada w pełni wyposażoną łazienkę z kabiną prysznicową oraz pralką. W mieszkaniu znajduje się kuchnia wyposażona w lodówkę, zlewozmywak oraz płytę indukcyjną. W pokoju znajduje się łóżko z możliwością rozłożenia do rozmiaru 160 cm x 200 cm, stolik z 2 krzesłami oraz szafa. W salonie jest sofa, stolik kawowy oraz stolik pod telewizor. W przedpokoju jest zabudowana szafa umożliwiająca przechowywanie rzeczy.
Cena najmu: 1 900,00 zł + 335,58 zł zaliczka ( w tym wywóz odpadów oraz centralne ogrzewanie) + media wg indywidualnego zużycia ( energia oraz woda).
Kaucja: 3 800,00 zł
Najem okazjonalny

Co oferuje?

Lokalizacja

ul. Biegusa

44-122 Gliwice

Izabela Kowoll

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 667 166 299

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!