Mieszkanie do własnej aranżacji

Mieszkanie w stanie deweloperskim

Czy szukasz mieszkania, które spełnia Twoje oczekiwania?
Które będzie czymś więcej niż tylko czterema ścianami?
Jeśli doceniasz jakość, to mamy dla Ciebie idealną propozycję. 
Oferowane mieszkanie w stanie deweloperskim z własnym ogródkiem, spełni Twoje najskrytsze marzenia. Wiele osób zdecydowało się już na zakup  i w pierwszej połowie przyszłego roku będzie cieszyć się swoim nowym, komfortowym lokum.

Zakup oferowanego mieszkania stanowi wiele korzyści dla przyszłego właściciela:

– Wyjątkowe wykorzystanie przestrzeni – dzięki 3 sypialniom każdy domownik będzie miał swoje miejsce, gdzie może swobodnie odpocząć, pracować lub realizować pasje.

– Prywatny ogródek – ciesz się nie tylko indywidualnym mieszkaniem, ale także własnym kawałkiem zieleni, gdzie możesz spędzać czas z rodziną, organizować przyjęcia czy uprawiać ulubione rośliny.

– Wykończenie według własnych upodobań – stan deweloperski daje Ci możliwość wprowadzenia własnych pomysłów i stworzenia wnętrza, które będzie odzwierciedlać Twój gust i styl życia, a do wakacji będziesz mógł zmienić układ ścian.

– Pakiet antysmogowy zamontowany w nawiewnikach okiennych czy Home Management System w budynkach to tylko niektóre z wdrożonych nowoczesnych rozwiązań.

– Bezpieczeństwo – osiedle jest monitorowane, co zapewnia Ci spokojne miejsce do zamieszkania, gdzie Twoja rodzina będzie czuła się bezpiecznie.

– Doskonała lokalizacja – bliskość sklepów, szkół, parków i innych udogodnień sprawi, że codzienne życie staje się wygodne i komfortowe.

Mieszkanie to idealne miejsce dla osób ceniących spokój przy szybkim dojeździe do centrum miasta.
Odległość 4km do centrum, 10 min jazdy na Rynek.

Jeśli szukasz mieszkania, które spełni Twoje oczekiwania pod każdym względem, nie zwlekaj i umów się na niezobowiązujące spotkanie.
Zainwestuj w jakość i wygodę dla siebie i swojej rodziny!
Liczba zainteresowanych tym rozwiązaniem stale rośnie, dlatego nie zwlekaj z podjęciem decyzji. Skontaktuj się z nami już teraz i sprawdź dostępność naszych mieszkań 4 pokojowych w stanie deweloperskim z własnym ogródkiem !

Nie zapłacisz nam prowizji !!!

Nie zapłacisz podatku PCC !!!
Bezpłatna pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania.

Dopilnujemy wszelkich formalności niezbędnych do zawarcia umowy deweloperskiej, jak i pomocy w finansowaniu bezpłatnie !!!

PS. Ceny mieszkań ciągle się zmieniają, a dostępnych mieszkań z ogródkiem ubywa.
Niniejsza informacja nie stanowi ofert w rozumieniu przepisów KC.

*Wizualizacje przykładowe*

Co oferuje?

Lokalizacja

ul. Szafirowa

44-100 Gliwice

Karolina Kaczmarkiewicz

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 667 849 639

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!