Mieszkanie na sprzedaż

Ustawne mieszkanie w Knurowie

Na sprzedaż słoneczne i ustawne mieszkanie położone w Knurowie przy ul. Kosmonautów. Na powierzchnię 47,34 m2 składają się 3 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Do mieszkania przynależy także piwnica.


Lokalizacja nieruchomości jest doskonała dla tych, którzy cenią sobie mieć wszystkie przestrzenie użyteczności publicznej w zasięgu ręki, tzn. sklepy, szkołę, centrum handlowe, bazarek, przychodnię czy przystanek autobusowy.  Warto nadmienić, że z powodu bliskiego dostępu do autostrady można w mgnieniu oka dostać się do Gliwic lub innych miast aglomeracji śląskiej. 


Stan mieszkania: do remontu

Co oferuje?

Lokalizacja

ul. Kosmonautów

Knurów

 

Zofia Trzeszkowska

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 508 579 614

Mieszkanie dające duże możliwości

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:


*duże możliwości aranżacyjne
*możliwość stworzenia salonu z aneksem kuchennym, przez co uzyska się 3 niezależne pokoje
*balkon typu francuskiego 
*przyjemne, zielone otoczenie
*niski czynsz: 450 zł  fundusz remontowy, sprzątanie, odśnieżanie, ogrodnik, zaliczka na miejskie CO, zaliczka na wodę, śmieci)
*budynek po termomodernizacji
*prace wykonane w mieszkaniu: wymiana okien PCV, wymienione drzwi zewnętrze, gładzie na sufitachDODATKOWE INFORMACJE: MIESZKANIE SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE, MIEJSCA PARKINGOWE KOŁO BLOKU.Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66&1 Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!