Zajazd Wojciechów

Zajazd Pensjonat w otoczeniu terenów zielonych

ZAJAZD WOJCIECHÓW jest położony 5 km od Lubomierza, miejsca znanego osobom z branży filmowej dzięki Ogólnopolskiemu Festiwalowi Filmów Komediowych a szerszej publiczności dzięki trylogii Sami Swoi.
Położony w województwie dolnośląskim, powiecie lwóweckim obiekt otoczony jest wyjątkową naturą oraz architekturą spotykaną tylko na tym terenie.

Zwiedzając okolicę możemy natknąć się na miejsca,
w których Panuje wyjątkowa cisza, Zajazd położony jest na skraju Parku
Krajobrazowego Doliny Bobru jednocześnie znajdując się w niedużej odległości od
znanych ośrodków urlopowych:


Jelenia Góra 15km
Szklarska Poręba 25km
Karpacz 35km
Bolesławiec 35km

Co oferuje?

Lokalizacja

Wojciechów

woj. dolnośląskie

Kamila Lech

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 669 533 251

Gotowy pomysł na biznes

Najważniejsze informacje o obiekcie – budynek
mieszkalno – usługowy położony na działce 2200m2.

Powierzchnia ponad 300m2 – dodatkowo dwa garaże (jeden w bryle budynku a drugi wolnostojący) oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowe pokoje lub sale szkoleniową, salę ćwiczeń, itp.

Zajazd w tej chwili działa jako restauracja oraz oferuje pokoje na wynajem. Właściciele zamierzają prowadzić działalność do końca sierpnia 2022r. Później przechodzą na zasłużoną emeryturę.
Właściciele z racji wieku nie myśleli już o rozwoju ale możliwości jest wiele. Rozwinięcie działania restauracji o przyjęcia oraz catering. Wielokrotnie byli o to pytani przez mieszkańców okolicznych miejscowości. Reklama w Interncie, Trip advisor, Google, itp. 

PARTER obejmuje:
1. Salę restauracyjną (około 30-35 miejsc) plus ogródek z miejscami na około 20 osób z możliwością zwiększenia liczby miejsc.
2. Duże zaplecze kuchenne wykonane zgodnie z wysokimi standardami Sanepidu. Wyposażone, składające się z kilku odrębnych pomieszczeń oraz magazynków na żywność. Posiada również odrębne wejście dla dostawców. Składa się z 6 pomieszczeń oraz pomieszczenia gospodarczo – socjalnego.
3. Mniejsza sala z kominkiem dla około 20 osób. W tej chwili wykorzystywana jako dodatkowy pokój.
Daje możliwość organizacji kameralnych spotkań, przyjęć a w przypadku zwiększonego ruchu dodatkowe miejsca.
4. Toalety
5. Pralnia
6. Osobne wejście do części noclegowej
PIERWSZE PIĘTRO
6 pokoi z łazienkami oraz balkonami. Łącznie do 21 miejsc noclegowych Mieszkanie dla właścicieli składające się z salonu, sypialni, biura, garderoby oraz łazienki.
Możliwość przerobienia na dodatkowy apartament lub pokoje.

Właściciele po zakupie wtedy jeszcze Gospody, przeprowadzili generalny remont oraz rozbudowali obiekt. W 2021 roku zamontowali 60 panele fotowoltaiczne o wartość 100 000 zł.

Warte podkreślenia są rozwiązania sprawiające, że użytkowanie budynku jest oszczędne.
– Kanalizacja rozwiązana jest przydomową oczyszczalnią ścieków oraz szambem. Koszt wywozu szamba to około 700 zł/ rok
– Woda zimna jest darmowa dzięki wybudowanej studni
– Część domu ogrzewana jest gazem (pojemnik znajduje się za domem) a część dzięki kominkowi znajdującemu się w części restauracyjnej i rozprowadzający ciepło do pomieszczeń.

Sama posesja jest ogrodzona, wyłożona kostką granitową, zagospodarowana i otoczoną zielenią.
Znajduje się na niej grill oraz drewutnia.
Zajazd Wojciechów to miejsce niezwykłe, doceniane w okolicy. Gościły tu osoby znane ze świata filmu oraz sportu co zostało uwiecznione na wielu zdjęciach.

Sam Marek Perepeczko zajadał się nagradzanymi gołąbkami, które do tej pory można tutaj zjeść.

Częstym gościem jest tu również Maja Włoszczowska – kolarka górska, złota medalistka mistrzostw świata oraz wicemistrzyni olimpijska. Gospodarz wspierał ją w pierwszych krokach na rowerze. Na strychu do tej pory znajduje się jeden z pierwszych rowerów jakie Maja otrzymała za wygrane zawody!

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się czy warto zainteresować się tą ofertą to koniecznie umów się na spotkanie. Zwiedź okolicę, poznaj właścicieli i zmień swoje życie!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!