Inne usługi

Finansowanie i ubezpieczenie

Kredyt hipoteczny jest jedną z najczęściej wybieranych opcji finansowania zakupu mieszkania, domu, gruntu, a także budowy własnego domu.  Oferty na rynku znacznie różnią się wieloma aspektami, aby wybrać najlepszą opcję kredytu hipotecznego zachęcamy do porównania i analizy wielu dostępnych możliwości.
Specjalista ds. finansów dokona także analizy i doradzi w kwestii ubezpieczenia bliskich, mienia czy przedsiębiorstwa.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Woman working with financial report
Painting the walls

Prace remontowo-wykończeniowe wnętrz

Wykonujemy kompleksowe usługi remontowo – wykończeniowe obiektów mieszkalnych.
Podczas realizacji każdego zlecenia pozostajemy w stałym kontakcie z klientem, aby precyzyjnie spełnić oczekiwania wymarzonego wnętrza.
W trakcie prac remontowych wspieramy rzetelnym doradztwem optymalnych rozwiązań.
Sprawdź nasze realizacje!

Home Staging

Planujesz wynająć lub sprzedać swoją nieruchomość?  Szukasz sposobu na odświeżenie przestrzeni? Chcesz, zyskać na tej transakcji jak najwięcej?
Profesjonalne przygotowanie nieruchomości do najmu lub sprzedaży podnosi wartość wizualną i automatycznie zwiększa szansę na szybką transakcję. W dzisiejszych czasach każdy kieruje się preferencjami wystroju mieszkania przy zakupie. Duża część potencjalnych kupujących wybiera swoje własne cztery kąty, oczywistością jest, że chcą, aby było idealne.
Czasem drobne prace remontowe, stylowe akcesoria i kwiaty wprowadzają przyjazny efekt, który często decyduje o pozytywnej ocenie kupującego. 
Sprawdź nasze realizacje!
Przesuń
Przesuń
Przesuń
Przesuń
Przesuń
Przesuń

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!