Działka budowlana

Działka budowlana w otoczeniu lasów

Marzysz aby zamieszkać w otoczeniu sosnowych lasów, pachnących łąk, a jednocześnie blisko miast Górnego Śląska to ta działka jest dla Ciebie !

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Nowej Wsi Tworoskiej ( powiat tarnogórski). Nowa Wieś Tworoska jest od lat znaną miejscowością letniskową w powiecie tarnogórskim.
Działka budowlana o powierzchni 1556 m2 przy ul. Wiejskiej w Nowej Wsi Tworoskiej położona jest w 3 linii zabudowy. Do działki prowadzi droga wewnętrzna ( służebność w cenie działki). Media ( prąd i woda) znajdują się w drodze. Budowa gazociągu planowana jest w najbliższym czasie.
Działka położona są w bezpośrednim sąsiedztwie dużego kompleksu leśnego oraz przepięknych łąk, które zapewniają codzienny kontakt z naturą.
Zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego na działce może powstać dom mieszkalny jednorodzinny.
Nowa Wieś Tworoska. jest dobrze skomunikowana z miastami Górnego Śląska, poprzez drogę powiatową oraz drogę krajową nr 11 ( a w przyszłości S11), co umożliwia szybki dojazd do pracy lub na uczelnię. Udowodnili to już właściciele domów letniskowych w tej miejscowości, którzy pochodzą z przeróżnych miast Górnego Śląska.
Odległość do miast:
– Tarnowskie Góry – 13 km
– Lubliniec – 19 km
– Bytom – 26 km
– Gliwice – 33 km
Nowa Wieś Tworoska to idealne miejsce do codziennego odpoczynku od zgiełku miasta. Liczne ścieżki leśne zachęcają do pieszych i rowerowych wycieczek. Widoki pasących się koni oraz biegających się dzikich zwierząt są codziennością w tej miejscowości !
Umów się na spotkanie na miejscu i poczuj atmosferę ciszy i spokoju !

Co oferuje?

Lokalizacja

ul. Wiejska

42-690 Nowa Wieś Tworoska

Izabela Kowoll

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 667 166 299

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!