Dom jednorodzinny

Dom w spokojnej okolicy

Do sprzedaży przestronny dom w Gąsiorowicach w sielskiej okolicy.

W skład 170 m domu wchodzą:
– 4 przestronne sypialnie
–  wysoki  salon z kominkiem i wyjściem na taras
– 2 łazienki;
– zabudowana kuchnia
– garaż
– piwnica

Główne inwestycje W 2018 i 2019 roku:
– nowy dach, nowe wszystkie drzwi.
– wykonana termomodernizacja budynku: bardzo dobre docieplenie budynku (powyżej gruntu jak i poniżej jego poziomu położone ławę fundamentową, izolację i docieplenie plus drenaż wokoło budynku. Nowe tynki, nowe kominy i instalacje elektryczne, gazowe, wodno – kanalizacyjne wraz z przydomową, ekologiczną, biologiczną oczyszczalnią ścieków i ogrodzeniem, światłowód, kable internetowe nowe.
W 2018 i 2019 wykonano wszystkie remonty wewnątrz i na zewnątrz budynku w tym automatyczne, zmierzchowe oświetlenie zmierzchowe wokoło domu, przy garażu i przy głównym wejściu. Do furtki oraz bramy wjazdowej położono kable umożliwiające podłączenie wideodomofonu i sterowania furtką i bramą. Wokoło domu zainstalowano kable sieciowe pozwalające na podłączenie kamer.

Dom położony jest w malowniczej okolicy w gminie Jemielnica w powiecie strzeleckim, województwie opolskim. Cisza, spokój, piękny widok a zarazem dostępność do komunikacji miejskiej (wraz z autobusem szkolnym) są niebywałymi atutami nieruchomości.
Wieś jest najpiękniejszą wsią opolską wygrywającą ten tytuł wielokrotnie z roku na rok, z bardzo prężnie działającą lokalną społecznością w stowarzyszeniu na rzecz wsi. Mieszkańcy dbają o swoją wieś i mieszkańców.

Nieruchomość stoi na 9 arowej działce, jest ogrodzona, z przesuwaną bramą wjazdową. Dom jest wyremontowano ze smakiem w połączeniu modnych stylów: zarówno industrialnym jak i boho. Dom zaprojektowano na styl domów alpejskich, z wysokimi oknami w pokoju dziennym (salonie). Wykorzystano najlepszej klasy materiały budowlane i wykończeniowe (sprowadzane hiszpańskie kafle do łazienki, odpływy liniowe w technologii holenderskiej) .
Wykonano instalacje światłowodowe, by można było pracować zdalnie w wysokim komforcie.
Dom posiada przemyślane rozwiązania dźwiękowe – głośniki wbudowane w kuchni i w łazience. Główna łazienka posiada 2 osobowy, przestronny prysznic z 2 niezależnym prysznicami i 2 deszczownicami oraz wanną. Poza jasnym oświetleniem w łazience znajduje się system głośnikowy w suficie plus stacja sterowania dźwiękiem z ekranem LCD. Podłączenie do systemu audio-video przez telefon. Na suficie znajduje się sterowane z pilota gwieździste niebo z prawdziwym układem gwiazd i konstelacji.
W domu znajduje się duży garaż z 2 wejściami: dużą bramą wjazdową oraz drzwiami od wewnątrz domu. Podjazd do garażu pozostaje do wykończenia.
 
Okna w pokoju dziennym skierowane są na wschód, kuchnia na zachód. Taras skierowany jest na południe, dzięki czemu można cieszyć się słońcem na tarasie przez cały dzień. Taras jest przedłużeniem pokoju dziennego z dużymi oknami przesuwnymi i roletami.
W całym domu zamontowano moskitiery.
Za domem jest dużo miejsca, które można zagospodarować wedle uznania na wymarzony ogród. 
Dom jest gotowy do zamieszkania, sprzedawany z wyposażoną kuchnią i łazienkami. Pozostałe umeblowanie pozostaje do uzgodnienia.

Widok z okien na otaczającą przyrodę jest wyjątkowy o każdej porze roku.
Latem zielone pola i lasy, zimą malownicze ścieżki i dachy pokryte białym puchem, to obrazy, które nasuwają się jako pierwsze wyglądając przez okna lub stojąc przed domem na świeżo skoszony trawniku.

Wewnątrz budynku wykonano instalację gazową wraz z czujnikami temperatury, co pozwala regulować temperaturę za pomocą telefonu niezależnie dla każdego z pokoi, łazienek, korytarza czy przed pokoi oraz piwnicy. W piwnicy również znajduje się ogrzewanie podłogowe jak w całym domu. Instalacja grzewcza jest nadmiarowa i przystosowana do zainstalowania standardowych kaloryferów w piwnicy i garażu oraz do przekształcenia domu w dom pasywny np z pompą ciepła jak i panelami fotowoltaiczny mi na nowym dachu lub na gruncie w ogrodzie.

Spokojna okolica, blisko przystanek autobusowy, na którym zatrzymuje się autobus szkolny, okoliczne lasy z możliwością wycieczek pieszych i rowerowych. Atrakcyjne położenie domu jest połączeniem ciszy, spokoju i pięknych widoków. Pod domem jest tylko spokojna, asfaltowa droga dojazdowa. Dom znajduje się w bezpośredniej okolicy
lasów, łąk i pól a główna droga przelotowa pozostaje w oddalenie
pozwalając okolicy cieszyć się ciszą i spokojem.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu
Jestem wyłącznym opiekunem oferty

Karolina Kaczmarkiewicz
 Tel. 667 849 639

Co oferuje?

Lokalizacja

ul. Polna

Gąsiorowice, gm. Jemielnica, woj. opolskie

Karolina Kaczmarkiewicz

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 667 849 639

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!