3 najważniejsze powody dla których potrzebujesz Homestagera

3 najważniejsze powody dla których potrzebujesz Homestagera

22.03.2022 / Patrycja Szafarczyk  
  1. Emocjonalna więź z domem i jego wyposażeniem Trudno jest spojrzeć na swój dom, w którym spędziliśmy wiele lat i wiąże się z nim mnóstwo wspomnień, w sposób czysto biznesowy. Gdy dom trafia na rynek nieruchomości staje się produktem i tak musimy go traktować. Homestager pomoże spojrzeć na dom innym okiem, okiem kupującego i zrozumieć jak trafić do jak największej liczby zainteresowanych. Piękna lampa przywieziona z podróży i wiążąca się się z wyjątkowymi wspomnieniami nie koniecznie wywoła pozytywne emocje w kupujących.
  2. Czas – a dokładniej jego brak Przygotowanie domu do sprzedaży wiąże się z wieloma czasochłonnymi czynnościami: znajomość potencjalnego targetu klientów, „odgracanie” mieszkania, przygotowanie mieszkania, dokonanie koniecznych napraw, planowanie przestrzeni i dodanie tego końcowego „czegoś” co doda nieruchomości wyjątkowość. Każdy z nas ma mnóstwo zajęć: praca, dzieci, hobby oraz inne zobowiązania. Ciężko jest znaleźć jeszcze czas na dopięcie wszystkich szczegółów związanych ze sprzedażą czy też odświeżeniem nieruchomości. My  zaplanujemy ten proces, oszacujemy  koszty i zarządzimy ekipami oraz całym procesem a Ty będziesz mógł dbać aby wszystko w Twoim życiu odbywało się zgodnie z planem.
  3. Przeraża Cię ogrom prac – nie wiesz od czego zacząć Przeczytałeś już mnóstwo książek, artykułów  i jesteś na bieżąco z HGTV. Jednak stojąc na środku salonu, dalej nie wiesz za co się zabrać? My zaplanujemy cały proces, zorganizujemy potrzebnych fachowców, a jeżeli zajdzie potrzeba będziemy nimi również zarządzać.